Nuxe Very Rose lahka čistilna pena, 150 ml

18,64 

Nuxe Very Rose lahka čistilna pena nežno čisti in pomirja kožo. Za vse tipe kože, tudi za občutljivo.

Samo še 2 na zalogi

18,64 
Nuxe Very Rose lahka čistilna pena, 150 ml
Proizvajalec:
Vsi izdelki
Šifra: 756488 Kategorije: , , Oznake: , ,

Opis

Nuxe Very Rose lahka čistilna pena nežno očisti kožo in odstrani nečistoče, ne da bi jo pri tem izsušila.

Oblikovana je za vse tipe kože, tudi za občutljivo kožo. Vsebuje izvleček vrtnice in je sestavljena iz 95 % sestavin naravnega izvora.

Uporaba

Peno nanesite na vlažno kožo zjutraj in zvečer. V roke vzemite 1 do 2 črpalki čistilne pene, jo razdelite med obe roki in vmasirajte v kožo obraza, izogibajte se očem. V primeru stika z očmi jih temeljito sperite.

Opozorila

Ta izdelek za uporabo v običajnih ali razumno predvidljivih pogojih uporabe ne zahteva nobenih posebnih varnostnih ukrepov.

Sestavine (INCI)

AQUA/WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, MALTOOLIGOSYL GLUCOSIDE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM GLUCONATE, CETRIMONIUM BROMIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT [N5811/A].

Proizvajalec

NUXE, 127 rue d’Aguesseau, 92100 Boulogne-Billancourt, France

Uradni distibuter za Slovenijo: Bomerx d.o.o., Ažmanova 6, Ljubljana

Pakiranje Nuxe Very Rose lahka čistilna pena: 150 ml

Dodatne podrobnosti

Način / Mesto uporabe

,

Oblika

Pena

Pakiranje

150 ml

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Nuxe Very Rose lahka čistilna pena, 150 ml”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Morda vam bo prav tako všeč…