Opis
Eucerin Anti-Pigment čistilni gel z mlečno in glikolno kislino, ki odlušči odmrle kožne celice in tako zagotovi obnovljen videz kože.
Čistilni gel, pomemben korak v vaši redni negi kože, ki omogoča optimalno vpijanje Anti-Pigment kreme s Thiamidolom. Luščenje odmrlih kožnih celic s kislinami omogoča, da Thiamidol učinkovito zmanjša temne madeže v samo enem tednu. Z učinkovitim 2-% kompleksom AHA čistilni gel takoj izboljša sijaj, obenem pa ciljno deluje na neenakomeren ten kože in ga popravi. Skupaj z glukoglicerolom ohranja naravno ravnovesje vlage v koži, da je koža takoj mehka in gladka na otip.
Ključni učinki
- Zmanjševanje temnih madežev*.
- Takojšen sijaj kože.
- Obnovljen videz kože.
* Uporaba skupaj z Anti-Pigment dvojnim serumom s Thiamidolom.
Klinične in dermatološke študije potrjujejo, da je Eucerin Anti-Pigment čistilni gel zelo učinkovit in koža ga zelo dobro prenaša, kar velja tudi za občutljivo kožo. Primeren za vse barve kože.
Formula
- je nežna za vsakodnevno uporabo
- koži podari občutek navlaženosti
- izboljša čistost kože
Uporaba
Vsak dan nanesite na vlažen obraz. Sperite s toplo vodo.
Priporočena rutina:
- Čiščenje: Kožo temeljito očistite z Anti-Pigment čistilnim gelom. Ta je dovolj nežen za vsakodnevno uporabo in primeren za vse barve kože.
- Nega: Nanesite Eucerin Anti-Pigment dvojni serum, ki pomaga odpraviti temne madeže, in zaščitite kožo z Eucerin Anti-Pigment dnevno kremo ZF 30, da preprečite nastanek madežev zaradi sonca.
- Dodatna nega: Uporabite Eucerin Anti-Pigment korekcijsko kremo za okrog oči. Za takojšen svež in buden videz ter zmanjšanje vseh vrst temnih kolobarjev. Na dan lahko uporabite največ štiri nanose izdelkov, ki vsebujejo Thiamidol.
Opozorila:
Izogibajte se neposrednemu stiku z očmi. Hranite pri temperaturi do 25 °C.
Sestavine (INCI)
Aqua, Alcohol Denat, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Coco-Betaine, Lactic Acid, Sodium Chloride, Dehydroxanthan Gum, Glycolic Acid, Glyceryl Glucoside, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate.
Pakiranje: 200 ml
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.